Poxet 60mg

Cena: 160,00 zł
blistry
1 blister zawiera 10 tabletek leku.

Poxet 60mg

Substancja czynna Depoxetin 60mg
Pakowany w blistry po 10 tabletek
Działanie do 12 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 10 160 zł 16 zł GRATIS
2 20 300 zł 15 zł GRATIS
3 30 420 zł 14 zł GRATIS
4 40 520 zł 13 zł GRATIS
5 50 600 zł 12 zł GRATIS
10 100 1100 zł 11 zł GRATIS
20 200 2000 zł 10 zł GRATISW zdecydowanej większości przypadków zaburzenia związane z seksualnością powodują powolne odsuwanie się od towarzystwa. To nie jest korzystne zjawisko, a więc jako mężczyźni zobowiązani jesteśmy działać w sytuacji, kiedy tylko widzimy, że nasze życie seksualne zaczyna się niekorzystnie zmieniać. Częstym problemem jest tak zwany przedwczesny wytrysk. Brak kontroli nad przyjemnością niestety powoduje, że zbyt szybko kończymy stosunek i nasza partnerka nie będzie z nas zadowolona. Czas więc to zmienić i działać.

Jednym ze sprawdzonych środków na zaburzenia związane ze zbyt wczesnym wytryskiem jest Depoxetin. Środek ten gwarantuje nawet kilkukrotne wydłużenie stosunku seksualnego i znacznie lepszy poziomo kontroli nad swoim ciałem. Zastanawiałeś się kiedyś jak wiele przyjemności możesz dzięki takim dodatkom dać swojej partnerce? Zdecydowanie Depoxetin jest przeznaczony dla osób, które mają problem z przedwczesnym wytryskiem, ale zamiast szukać wymówek decydują się na podjęcie stanowczych działań. To zaburzenie, które można leczyć. Zawarta w tabletkach substancja czynna prędko rozpoczyna swoje działanie i już po kilkunastu do kilkudziesięciu minut zauważymy znaczącą poprawę jeżeli chodzi o nasze zdolności seksualne. Przy tym tabletka ta absolutnie nie wpływa niekorzystnie na jakość wzwodu i długość jego trwania. Tabletki działają około 10 godzin po ich zażyciu.

Lek ten opóźnia przesyłanie informacji do naszego mózgu przez co możliwa jest znacznie dłuższa stymulacja penisa bez wytrysku. 60mg substancji czynnej to wystarczająco wiele dla większości mężczyzn, mających problem z tego typu zaburzeniem. Pamiętać jednak należy, że jest to substancja stosunkowo silnie działająca i o jej zastosowaniu każdorazowo powinien decydować lekarz specjalista, któremu powierzamy nasze życie seksualne i jego leczenie. Co ważne nie upośledza on samego działania naszego ciała, a więc wzwód będzie taki sam jak zawsze, a również skutki uboczne po jego zażyciu nie są zbyt dla nas dotkliwe. To znana substancja na zaburzenia przedwczesnego wytrysku, która pomogła już wielu mężczyznom.