Super Vikalis VX 80mg

Cena: 220,00 zł
blistry
1 blister zawiera 10 tabletek leku.

Super Vikalis VX 80mg

Substancja czynna Depoxetin 80mg
Pakowany w blistry po 10 tabletek
Działanie do 36 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 10 220 zł 22 zł GRATIS
2 20 400 zł 20 zł GRATIS
3 30 540 zł 18 zł GRATIS
4 40 640 zł 16 zł GRATIS
5 50 750 zł 15 zł GRATIS
10 100 1300 zł 13 zł GRATIS
20 200 2200 zł 11 zł GRATISProblemy z uzyskaniem wzwodu i przedwczesnym wytryskiem to jedne z bardziej przykrych kłopotów, jakie mogą dotknąć mężczyznę. Wielu z nich po prostu chowa się przed problemem i udaje, że go nie ma. W rzeczywistości jednak trzeba stawić mu czoła. Nawet w sytuacji, kiedy oba schorzenia występują jednocześnie dzięki nowoczesnej medycynie nie jesteśmy na straconej pozycji.

Super Vikalis VX jest lekiem, będącym odpowiedzią na takie właśnie zapotrzebowanie ze strony mężczyzn. Zaburzenia takie jak kłopot z uzyskaniem wzwodu przy jednoczesnym problemem z przedwczesnym wytryskiem dzięki tym tabletkom zostaną zaleczone błyskawicznie. Dzięki temu, że w tabletce znajdziemy dwie niebywale dobre substancje czynne takie jak tadalafil i dapoxetinę mamy do czynienia z niesamowicie kompleksowym działaniem na nasze ciało. Dzięki owym tabletkom będziemy mogli pozwolić sobie z jednej strony na odbycie stosunku seksualnego dzięki tadalafilowi i odpowiednią jego długość trwania dzięki dapoxetynie. Tadalafil przenika do naszych naczyń krwionośnych i je poszerza umożliwiając uzyskanie wzwodu, a dapoxetyna oddziałuje na receptory w mózgu spowalniając przesyłanie informacji o przyjemności seksualnej. Dzięki temu szczytować będziemy dopiero wtedy, gdy sami tego zechcemy, a nie gdy nakaże nam to nasze ciało. Substancje działać będą na nas również niezwykle długo – do 36 godzin, bowiem tadalafil jest najdłużej działającą substancją na impotencję spośród wszystkich aktualnie dostępnych na rynku.

Super Vikalis VX to wspaniały lek, który w kompleksowy sposób jest w stanie nam pomóc jeżeli chodzi o sprawy związane z naszą seksualnością. Będziemy mogli jednocześnie odzyskać możliwość uzyskania erekcji, jak również cieszyć się długo trwającym stosunkiem z naszą partnerką. Ona również nam podziękuje za tak męskie i odpowiedzialne podejście do tematu swojego zdrowia. Niewielka lista skutków ubocznych i doskonały efekt działania potwierdzony przez wielu mężczyzn to najważniejsze cechy tych niepozornych tabletek.