Super P-force 100+60mg

Cena: 120,00 zł
blistry
1 blister zawiera 4 tabletki leku.

Super P-force 100+60mg

Substancja czynna Sildenafil 100mg plus Depoxetin 60mg
Pakowana w blistry zawierające 4 tabletki
Każdy blister dodatkowo pakowany jest w kartonik
Działanie do 4 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 4 120 zł 30 zł GRATIS
2 8 224 zł 28 zł GRATIS
3 12 300 zł 25 zł GRATIS
4 16 384 zł 24 zł GRATIS
5 20 440 zł 22 zł GRATIS
10 40 800 zł 20 zł GRATIS
20 80 1440 zł 18 zł GRATIS
40 160 2560 zł 16 zł GRATISZaburzenia potencji niestety potrafią odebrać nam wiele przyjemności i radości z życia seksualnego. Ta sfera życia jest jednak sprzężona z innymi, a więc cierpiąc na problem z uzyskaniem wzwodu często zaniedbujemy również wiele innych sfer życia. W wypadku więc kiedy nasza seksualność przestaje działać prawidłowo konieczna jest męska i szybka interwencja.

Super P-Force to doskonały sposób na powrócenie do naturalnej dla siebie formy seksualnej. I to w dodatku na dwóch polach jednocześnie – tabletki te z jednej strony bowiem pomagają w uzyskaniu satysfakcjonującego wzwodu, a z drugiej zapobiegają drugiemu przykremu schorzeniu u mężczyzn – przedwczesnemu wytryskowi. Pierwszą substancją w owych tabletkach jest cytrynian sildenafilu znany nam doskonale z niebieskich pigułek viagry, a drugim składnikiem dodatkowym jest dapoxetina, która wpływa spowalniająco na nasze reakcje seksualne. Dzięki temu możemy kochać się tak długo jak mamy na to ochotę. Wszystko znów nabierze kolorytu, a również nasza partnerka będzie zachwycona efektami stosowania takiej terapii lekowej. Zdecydowanie taki miks sprawia, że jakość życia seksualnego u osób stosujących Super P-Force rośnie błyskawicznie. Tabletki te nie kosztują przy tym tak wiele jak viagra, a dają znacznie lepszy efekt oferując dwa działania w jednym. Czas działania tych tabletek w zależności od indywidualnej tolerancji substancji czynnych przez nasz organizm wynosić będzie od 3 do 5 godzin. W niektórych wypadkach może być on oczywiście dłuższy.

Super P-Force to sposób na odzyskanie erekcji i cieszenie się długim stosunkiem natychmiast po pierwszym użyciu. Już po około 40 minutach od połknięcia tabletki rozpocznie ona swoje działanie na nasz organizm. Co ważne lekarze są zgodni iż takiego typu leczenie jest dla nas całkowicie bezpieczne. To lek, który opiera się na znanych i doskonale sprawdzonych substancjach czynnych, a więc pomimo że mamy do czynienia z zupełnie nową marką na rynku, stosowane substancje są doskonale przebadane i znane wielu mężczyznom na świecie.